• מיתוג מסעדות בסטודיו ברעם

  בעולם המסעדות התחרותי מיתוג טוב עוזר לבדל את המסעדה ממתחריה, להבליט את היתרונות והמאפיינים הייחודיים רק לה, וליצור סוג של התרגשות אצל הלקוחות טרם הביקור. לסטודיו ברעם יש את כל הידע והכלים הנדרשים על מנת לסייע לכם לבנות מותג חזק אשר חולש על כל פני העסק, החל בעיצוב הפנים ועד לחומרי השיווק.

  מיתוג מסעדות – כך תעשו את זה נכון!

  מיתוג מסעדות זהו תהליך אשר מעניק לבעל העסק יתרון מובהק על פני המתחרים. למען הסר ספק, מיתוג אינו רק לוגו ותו לא, הוא הרבה יותר מכך. הוא יוצר חוויית משתמש כוללת אשר שמה את האוכל במרכזה אך נותנת דגש גם לאלמנטים אחרים.
  אם ברצונכם לעשות זאת נכון, סביר להניח שתזדקקו למעט עזרה ובדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנו נשמח להפוך את המסעדה שלכם לשם דבר ולעשות זאת באמצעות בניית מותג חזק, בעל אמרה אשר יעניק ללקוחותיכם חוויה שלא ידעו כמותה.

  איך בונים מיתוג למסעדה מא' ועד ת'?

  בסטודיו ברעם אנו מתחילים את המיתוג בליבת העסק, כלומר נפגשים לקפה ואפיון מעמיק. משם ממשיכים לבניית אסטרטגיה שיווקית כדי לקדם את ההבטחה של המותג לציבור הרחב. כמובן שהן החזון והן ההבטחה של המותג מגובים באלמנטים ויזואליים לרבות לוגו, צבעים, תמונות, גופנים ואלו יבואו לכדי ביטוי בדרכים רבות החל בשלט הכניסה ועד לתפריטים.

 • עיצוב לוגו למסעדה – השלב הראשון בדרך למיתוג מוצלח

  אחד ההיבטים החשובים של מיתוג הוא עיצוב לוגו למסעדה. בגלל שהביקור במסעדה הנו חוויה חושית על הלוגו להתכתב עם אותה החוויה על מנת שישפיע על הלקוח ויגרום לו להרגיש. על הלוגו להתאים לאופייה של המסעדה כך למשל יש להוסיף קריצה ללוגו של מסעדה ולה אוכל משובח עם טוויסט, ומנגד יש לשמור על עיצוב יותר מהוקצע כאשר ברצונכם לעצב לוגו למסעדת יוקרה וכן הלאה. כדי שהלוגו יהיה מוצלח קיימת חשיבות רבה לעבודה עם חברה מקצועית ומנוסה אשר יודעת כיצד לתרגם את שפת המותג הייחודית לכדי סימנים חזותיים.

  עקרונות מרכזיים למיתוג מסעדה ברשת

  מיתוג מסעדה ברשת זו דרך נהדרת לזכות לחשיפה ולפנות אל קהל יעד רחב אשר עוד לא נחשף למסעדה, לרוב מפאת מכשולים גאוגרפיים. על כן מומלץ ורצוי לבנות ולעצב אתר אינטרנט אשר יהיה הפנים של המסעדה ברשת וישדר את האווירה הצפויה למבקרים. בסטודיו ברעם אנו יודעים בדיוק כיצד למתג את המסעדה, לשווק אותה ברשת ולקדם אותה בגוגל וברשתות החברתיות תוך שמציגים את האוכל באופן מחמיא ומטמיעים את הסגנון החזותי שנבחר עבור המותג בצורה מיוחדת ומקצועית.

   

  הידעתם? מומלץ ביותר לבצע כל תהליך של מיתוג מסעדה ביחד עם עיצוב, באותו המקום. סטודיו ברעם מציע גם שירות של עיצוב מסעדות. למידע נוסף לחצו כאן >>

  מעוניינים למקסם את הפוטנציאל של המסעדה? בואו לקפה ואנו נשמח להמליץ לכם על שיטת הפעולה הנכונה.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top