עיצוב אתרים מקצועי

 • אל תתפשרו על עיצוב האתר שלכם

  בסטודיו ברעם אנו מחזיקים בניסיון של 20 שנות פעילות בעיצוב אתרי אינטרנט, אותו נשמח לתרגם עבורכם לשפה ויזואלית, סמלים, צבעים, תבניות מותאמות אישית ושלל אפשרויות ברמת גימור גבוהה ובעיצוב ייחודי.

   

  על פי מחקרים, גולשים המגיעים לאתר מחליטים תוך מספר שניות ספורות אם להישאר בו או לא. כשאלו הנתונים, הרי שעומד לרשותכם זמן קצר ביותר ליצירת רושם ראשוני חיובי. אז למרות הפתגם "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו", הקנקן הוא בכל זאת המעטפת החיצונית ובכוחו של אותו מפגש ראשוני להשפיע על החלטותיו של הגולש בכל רגע נתון. לכן, עיצוב אתרים מקצועי הוא חיוני וחשוב וכשזה המקרה, ממש לא כדאי להתפשר על פחות מסטודיו לעיצוב אתרים מיומן ובעל ניסיון.

  עיצוב ובניית אתרים – הולכים יד ביד

  עיצוב ובניית אתרים הם שני צדדים של אותו המטבע/ עד כדי כך הם בלתי נפרדים. הסיבה לכך היא שהעיצוב בו תבחרו לאתר עשוי להשפיע במידה ניכרת על הצלחתו, על התנועה אליו, על יחסי ההמרה בתוכו, על תהליך קידום אתרים שלו ועל אספקטים נוספים לא פחות חשובים. לכן, חלק בלתי נפרד משלבי התכנון והאפיון הראשוניים הוא הקדשת מחשבה לעיצוב.

   

  בסטודיו ברעם אנו ניצור עבורכם קונספט עיצובי ייחודי ומותאם אישית באופן שיבדל אתכם מהמתחרים ויענה על כל הדרישות, הצרכים, היעדים והמטרות שלכם.

 • עיצוב אתרים מקצועי – כך תשאירו את הגולשים באתר

  עיצוב אתרי אינטרנט זו מלאכת מחשבת ולה חשיבות גדולה. כאשר העיצוב אופטימלי, חוויית הגלישה תהיה מיטבית והגולשים יישארו באתר זמן רב יותר. יתרה מזאת, כאשר חוויית הגלישה הנה מרגשת, מפתיעה, ידידותית, מושכת ונעימה – הגולשים לא רק יישארו לזמן ממושך, אלא גם יחזרו שוב ושוב ואף יספרו לחבריהם וכן הלאה. הסוד – למצוא חברה לעיצוב אתרים ובה צוות מעצבים, מפתחים ואנשי שיווק אשר מכירים ויודעים את העבודה, ולהם כל הידע והכלים הנדרשים להפיכת העיצוב לכמה שיותר רלוונטי ועדכני בהתאמה לתוכן, למטרות ולקהל היעד של האתר. לנו בסטודיו ברעם יש בדיוק את צוות המוחות החריף והיצירתי לו אתם זקוקים, צוות אשר דואג להישאר עם היד על הדופק, ללמוד, להתחדש ולעצב עבורכם אתר רלוונטי, מרגש וייחודי.

  עיצוב אתר וורדפרס רספונסיבי – מגוון רחב של אפשרויות

  כאשר טרנדים משתנים ללא הרף וטכנולוגיות חדשות יוצאות לשוק זה כמעט בלתי אפשרי להישאר רלוונטיים. ובמקום בו פלטפורמות אחרות אולי נכשלות, אתרי וורדפרס מצטיינים והם מציעים לכם גמישות מקסימלית הן בהווה והן בראייה לעתיד.

  עיצוב אתר וורדפרס הוא אידיאלי לעסקים מכל סוג והוא מאפשר עיצוב אתר רספונסיבי המותאם למובייל ולסוגים שונים של גולשים, כך שניתן יהיה לגלוש בו באותו האופן מכל מכשיר נייד או נייח ממנו גולשים, ללא שינוי בחוויית המשתמש כתלות במכשיר. כמו כן, עיצוב אתר וורדפרס רספונסיבי מאפשר לכם להחליף תבנית לאתר בצורה פשוטה בכל מספר שנים וכך להישאר תמיד מעודכנים, רלוונטיים ומותאמים לכל השינויים והטרנדים הקיימים.

   

  עיצוב אתרי אינטרנט מקצועי מאפשר לכם "לדבר" אל הלקוחות ישר ולעניין ובאופן חד וקולע למטרה. אנו כאן כדי לסייע לכם להעביר את המסר בצורה הכי ברורה, לגרום ללקוחות שלכם להתחבר אל המסר שאתם מעבירים ובכך לצמוח ולהגדיל את המכירות והרווחים.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top