עיצוב מסעדות - כל מה שצריך לדעת

 • עיצוב מסעדות שמפעיל את כל החושים

  הרשו לנו לחדש לכם – לא על אוכל טוב לבדו תימדד המסעדה שלכם וגם לא על שירות לקוחות איכותי. כיום, כדי להצליח בענף המסעדות התחרותי יש לספק ללקוח חווייה כוללת אשר פועלת על כל החושים.

   

  בסטודיו ברעם אנו מעצבים בראש ובראשונה עבור אנשים ולכן יודעים כיצד לתרגם את האווירה אותה תרצו לכדי אלמנטים וויזואליים מעוצבים אשר ידברו אל ליבם של הלקוחות שלכם ויעניקו להם חוויה חד פעמית. איך אנו עושים זאת? כמובן שאת סודות המקצוע אנו לא מגלים, אך כן מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתרשם בעצמכם מעיצוב מסעדות מקצועי ומשיטת עבודה מיוחדת וחווייתית.

  תכנון ועיצוב מסעדות – כך תעשו את זה נכון!

  כאשר מעצבים מסעדה, אין זה מספיק לקנות כמה שולחנות ולפרוס עליהם מפה. תסכימו איתנו שלמסעדה עם שולחנות פורמייקה וכסאות פלסטיק ולמסעדה ובה ריהוט מעץ טבעי אין את אותה האווירה. לכן על הבחירות שלכם להיות חכמות ואף יותר חשוב מכך: להתכתב באופן מוצלח עם המאפיינים הייחודיים של בית העסק ויתרונותיו. בחירות אלו כוללות את עיצוב הלוגו למסעדה, את התאורה, את הציוד ושלל אלמנטים נוספים. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר וליצור עבור הלקוח את החוויה המרגשת שעבורה טרח ויצא, אין ספק כי עליכם להיעזר בחברה המתמחה בעיצוב פנים מסעדות.

   

  הידעתם? מומלץ ביותר לבצע כל תהליך עיצוב פנים למסעדה ביחד עם מיתוג, באותו המקום. סטודיו ברעם מציע גם שירות של מיתוג מסעדות. למידע נוסף לחצו כאן >>

 • עקרונות מרכזיים בעיצוב מסעדה

  עיצוב מסעדה זו משימה אשר דורשת התייחסות להמון גורמים ולאימוץ זווית ראייה רחבה, כאשר אחד הדברים החשובים בתהליך הוא יצירת איזון. כלומר, מחד לגרום לאורחים להרגיש כמה שיותר נוח ומאידך למקסם את השימוש בחלל כך שיוכל להכיל כמה שיותר סועדים. אנו נדאג שאותו איזון יבוא לכדי ביטוי, החל בהוספת האלמנטים העיצוביים, דרך עיצוב לוגו למסעדה שיעביר את המסר הנכון וכלה בשולחנות ובתאורה. לכל אורך הדרך, נקפיד שלא להעמיס על החלל ונשמור על שפה עיצובית אחידה אשר מתאימה לאופייה של המסעדה ולא פחות חשוב מכך – לאופיו של קהל הסועדים.

  עיצוב פנים למסעדות – מתגו את העסק שלכם כראוי

  החוויה של הסועדים צריכה להיות מרגשת ו"לתקוף" אותם מכל עבר. הן ברגע הכניסה כאשר הם נתקלים לראשונה בשלט, הן בעמדת האירוח כאשר הם מתרשמים מהעיצוב הכללי של החלל, הן כאשר הם יושבים לשולחן ומביטים בתפריטים והן כאשר הם כבר אוכלים ושותים מהכלים. כאשר אנו מעצבים מסעדה, אנו דואגים להעניק ללקוחות חוויה כוללת, תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. חוויה כזאת נקראת מיתוג של המסעדה והיא מהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב. אנו עושים זאת על ידי עיצוב לוגו למסעדה, עיצוב תפריט מתאים ובניית שפה עיצובית ייחודית.

   

  נסכם ונאמר שהחוכמה היא לא למשוך את הלקוחות אל המסעדה בפעם הראשונה, אלא לגרום להם להתמכר ולחזור אליה שוב ושוב. לכך תורם רבות גם העיצוב ובכוחו למתג את העסק ולהשפיע על החוויה הכללית.

   

  נשמח לעמוד לשירותכם וליצור עיצוב ייחודי גם למסעדה שלכם. צרו עמנו קשר!

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top