טוב לדעת

new_normal

THE NEW NORMAL

כולם מדברים על "new normal". אבל הנורמלי החדש מרגיש יותר משוגע מהרגיל. הכל משתנה ללא הרף ויש תחושה של חוסר וודאות. כבעלים של חברת מיתוג, יש לי אחריות עצומה כלפי לקוחותיי. חשוב לי שישקיעו את המשאבים הכספיים רק במה שיחזיר להם את ההשקעה. כיום, יותר מתמיד, אני מרגישה שאנחנו צריכים לנקוט בגישה של "baby steps" … להמשיך לקרוא THE NEW NORMAL

המשך לקרוא »

web

איך בוחרים פונטים?

אנחנו נתקלים בטיפוגרפיה בכל מקום שאנחנו מסתכלים סביבנו. על אריזות של מוצרים בסופר, בעיתון היומי, בבאנרים פרסומיים באינטרנט ובפרסומות על שלטי חוצות. האלפבית העברי תמיד היוה אתגר למעצבים גרפיים. כאשר אנחנו ניגשים לעצב לוגו, ברושור, אתר אינטרנט או כל פורמט גרפי אחר, אנחנו נתקלים בתפריט הפונטים שמלא באינסוף אפשרויות של פונטים עבריים למעצבים מהם אנחנו … להמשיך לקרוא איך בוחרים פונטים?

המשך לקרוא »

web

איך לספר סיפור שזוכרים?

בעידן הזה של עומס בחיינו הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה שחברות ימכרו לנו. כולנו כבר רגילים לבחור את התוכן המתאים לנו ואנחנו לא רוצים הסחות דעת נוספות בחיינו. אז בזמנים כאלו איך מצליחים להגיע לקהל שלנו? התשובה: עם סיפור טוב !!! במשך דורות סיפורים הם מה שעבר מדור לדור, סיקרנו אנשים להקשיב והם היו הדבר … להמשיך לקרוא איך לספר סיפור שזוכרים?

המשך לקרוא »

עיצוב לוגו

חזון המותג

מהו בעצם חזון מותג? ליבת הכל היא בעצם מדוע אתה עושה את מה שאתה עושה? למה שלמישהו יהיה בעצם אכפת? או אפילו אם נעמיק יותר – מדוע העולם הוא מקום טוב יותר בזכות המותג שלך? הסיבה בדרך כלל מתחילה כאשר החברה הוגה לראשונה את רעיון החברה, אולי אחרי שראתה שמשהו חסר, או מבינה דרך המוצר … להמשיך לקרוא חזון המותג

המשך לקרוא »

עיצוב לוגו - נובו

האם אנחנו חייבים להתאהב בלוגו החדש שלנו ברגע שמציגים לנו אותו?

כשאנחנו פוגשים לראשונה עיצוב של לוגו שנעשה עבורינו, אנחנו מצפים להתאהב. הגישה הזו מוטעית ביסודה. החיבור ללוגו הוא תהליך שלוקח זמן ושיקול דעת. הבחירה לא צריכה להתבצע לפי העדפות אישיות של צבע או צורה אלא חייבת להיות על בסיס קריטריונים שיווקיים נכונים: 1/ לוגו פשוט 2/עיצוב זכיר 3/ לוגו שמעביר תחושה של אופי המותג 4/מתאים … להמשיך לקרוא האם אנחנו חייבים להתאהב בלוגו החדש שלנו ברגע שמציגים לנו אותו?

המשך לקרוא »

badouch

מיתוג טוב – מאיפה מתחילים?

הרבה חברות שואלות אותנו ״מאיפה מתחילים את כל התהליך?״ לאחר שנים של נסיון אנחנו תמיד ממליצים לגשת לרעיון המקורי ממנו נבנתה החברה. שם בדרך כלל יש שם הרבה תשובות חשובות, כדוגמא: ערכים עליהם החשיבה היתה מושתת,מה היו האמונות של הבעלים / שותפים, מה היה חסר בעולם באותו הזמן והצורך ממנו נבע הרעיון. אם זה מיתוג שיש לחדש … להמשיך לקרוא מיתוג טוב – מאיפה מתחילים?

המשך לקרוא »

מיתוג עסק ג'םגוס

האם נכון להשקיע במיתוג מיד בפתיחת העסק?

הרבה בעלי עסקים חדשים שעומדים לפתוח שואלים אותנו מתי נכון להשקיע במיתוג האם מיד מתחילת הקמת העסק או שעדיף לחכות שנה שנתיים לראות אם העסק מצליח ואז להשקיע? וזו התשובה שאנחנו תמיד עונים להם: לוגו שמעוצב נכון מוסיף כבוד לחברה שלך,הדיוק בעיצוב מעביר את המסר בצורה נכונה ומשדר שהעסק שלי חשוב לי ולכן אני מאמין בו, … להמשיך לקרוא האם נכון להשקיע במיתוג מיד בפתיחת העסק?

המשך לקרוא »

office

7 טיפים למשרד מנצח

לפני הרבה שנים היינו יוצאים לעבודה מוקדם בבוקר, מגיעים למשרד קודר, קובייתי, עם תאורת פלורסנט, שולחן לבן, כסא, מחשב,קירות  לבנים ואם רצו ממש לגוון אז שילבו גם גוונים אפורים. ידענו שהעבודה היא חיינו, וככה צריך להתנהל עד גיל 65 – להגיע,לעבוד והביתה! לאף אחד לא היה ממש בתודעה שניתן להשקיע בחלל העבודה כיום כל הקונספט של חלל העבודה השתנה. מהצד … להמשיך לקרוא 7 טיפים למשרד מנצח

המשך לקרוא »

עיצוב אתרים

הדרך הנכונה לעיצוב אתרים שיווקיים

הקידום בגוגל בימינו הוא כלי עיקרי וחשוב להבאת לקוחות. כסטודיו שמעצב אתרים שיווקיים הרבה מאוד שנים, אנו שמים דגש מרכזי על עיצוב עמודים שמותואמים לקידום בגוגל. הדגש הוא בעיקר על הנקודות הבאות: מילות מפתח חלק מרכזי בעיצוב הדפים משלב בתוכו דגש על מילות מפתח. במקומות המתאימים אנחנו משלבים קטעי טקסט שיווקיים ומשפטים שבתוכם נמצאות המילות … להמשיך לקרוא הדרך הנכונה לעיצוב אתרים שיווקיים

המשך לקרוא »

logo

למה מחיר הלוגו כל כך יקר?

בתקופה האחרונה יצא לי להתקל מספר פעמים במשפט זה, אז החלטתי לכתוב מאמר על הנושא שאני מקוה שייתן הסבר מעמיק ומושכל. ראשית חשוב לי לציין שלוגו לא מחליפים בכל שנה, לוקח כל כך הרבה זמן לבנות מותג שיהיה זכיר ללקוח במיוחד שאין לנו תקציבי ענק כמו שיש לקוקה קולה על מנת להחדיר אותו לשוק. גם חשוב … להמשיך לקרוא למה מחיר הלוגו כל כך יקר?

המשך לקרוא »

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top