• עיצוב לוגו בהתאמה אישית

  אם חשבתם שעיצוב לוגו לעסק זו משימה פשוטה, מעין עניין של מה בכך עליו תוכלו לסמן וי בזמנכם הפנוי, אולי כדאי שתחשבו שוב. יצירת לוגו לעסק היא הרבה יותר מכתיבת שם העסק בתוך מרובע או עיגול. מדובר בעיצוב הזהות החזותית של המותג בעולם בו ישנה תחרות רבה על תשומת ליבו של קהל היעד. לעיצוב של לוגו עבור העסק או החברה ישנה חשיבות רבה – הוא יוצר את הרושם הראשוני, הוא יכול להשפיע על אופן תפיסת המותג, על החלטות הרכישה ועל היחס הכולל למוצריו או שירותיו.

  עכשיו משהבנו את החשיבות של עיצוב לוגו, זה הזמן לפנות לחברה הנכונה

  עיצוב לוגו לעסק מאפס או החלטה על מתיחת פנים לחברה קיימת הן פעולות שדורשות את מומחי העיצוב המובילים בתחום. צוות המוחות של סטודיו ברעם ישמח לצאת אתכם למסע, כאשר לזכותו ארגז כלים ובו ידע, ניסיון והמון המון יצירתיות. אנו יודעים כיצד ליצור לוגו לעסק אשר יבדל אתכם מהמתחרים שלכם, יהיה ייחודי ומקורי למותג שלכם, ולא פחות חשוב – יהיה שונה מכל מה שהכרתם עד היום.

  החוכמה: לחשוב מחוץ לקופסה

  בעידן האינטרנט נדמה כי כבר ראינו הכל. הרשת עמוסה בסמלים חזותיים של מותגים וחברות ולכן על הלוגו שלכם לדבר בעד עצמו, להתבלט ובד בבד, גם ליצור את הרושם הנכון. כדי לעשות זאת צריך להיות חכמים, אך לא רק. על הצוות המקצועי עמו אתם עובדים לחשוב מחוץ לקופסה ולעיתים רבות אף לא להיות כלוא בתוך קופסה כלשהי כלל. היתרון בעבודה עמנו הוא שאנו ממציאים את עצמנו כל פעם מחדש ושואפים לרגש אתכם עם עיצוב מקורי וייחודי ויחד עם זאת, מדבר בדיוק את השפה של המותג.

 • השיטה הייחודית שפיתחנו פשוט עובדת!

  במהלך השנים גיבשנו בסטודיו שיטה ייחודית שפשוט עובדת. לאחר גיבוש הבריף השיווקי, צוות המשרד שלנו עושה סיעור מוחות מקיף על מנת לפתוח את הראש של כולם לכיוונים שונים. לאחר מכן, כל אחת מהמעצבות המוכשרות שלנו עובדת על מספר אופציות של עיצוב לוגו מתאים לעסק. בשלב הבא, אנחנו פשוט נותנות משוב אחת לשנייה – אשר מביא לשיפור הלוגואים לפני הצגתם ללקוח. את 3-5 הלוגואים המוצלחים ביותר לדעת הצוות אנחנו מציגים בפרזנטציה ללקוח, שבה הוא יכול ממש לחוש את הלוגו שלו על מגוון מוצרים שלו. לאחר שהלקוח בוחר את האופציה המועדפת עליו, אנחנו מעמיקים את עיצוב הלוגו הנבחר ומשלימים אותו כך שתתקבל התוצאה הטובה ביותר.

  לכל מותג יש DNA ייחודי, תנו לנו להבליט את שלכם

  לכל מותג יש אידיאולוגיה, היסטוריה, חזון, ערכים, תכלית. יש אנשים אמיתיים שעומדים מאחוריו ולכל אחד סיפור. לנו בסטודיו ברעם יש את כל הסבלנות, הכישורים והיכולות להבין את המותג שלכם לעומקו ובמילים אחרות: להגדיר את ה- DNA הייחודי שלו. לאחר שעשינו זאת, נוכל לתמצת את התובנות שלנו, לתרגם אותן לראייה חזותית ולבטא באופן הקצר והקולע ביותר את האישיות והמאפיינים של המותג לכדי לוגו מנצח, אשר יהווה חלק מרכזי מתהליך המיתוג הכולל.

   

  מהו מחיר עיצוב לוגו? זו שאלה נפוצה, אך יש לציין כי בעת עיצוב לוגו מחיר לא צריך להיות פרמטר מרכזי, אלא איכותה, אמינותה ומקצועיותה של החברה. סטודיו ברעם מוביל בתחומו כבר קרוב ל-20 שנה.

   

  צרו עמנו קשר ומיד תרגישו מדוע אנחנו הכתובת המתאימה.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top