מיתוג בית קפה - כל מה שצריך לדעת

 • מיתוג עסקי לבתי קפה

  אם נצא מנקודת הנחה שלכל בית קפה יש סיפור העומד מאחוריו, הרי שבעזרת המיתוג ובאמצעות עזרים חזותיים אפשר לספר את הסיפור בצורה שתעניין את הלקוח, תעורר את סקרנותו ואף תגרום לו להבין טוב יותר את המקום. מיתוג עסקי של בית קפה בא לידי ביטוי בשלל היבטים, החל בעיצוב המקום ועד למוצרים שיווקיים כמו לוגו, שלט ותפריטים. כמובן שהמיתוג הוא הזהות של העסק וככל שהמותג יהיה מוכר יותר, כך השפעתו תהיה ניכרת והוא יסייע לכם להגדיל את המכירות, כמו גם את פוטנציאל הרווחים.

  • מיתוג בתי קפה – כך תעשו את זה נכון!

   בין אם מינימליסטי, בין אם נועז וחצוף, בין אם מעט ביישני ובין אם יוקרתי ואיכותי – למותגים שונים ישנן פנים שונות. בעזרת הניסיון שלנו בסטודיו ברעם, המותג שלכם יהפוך להיות הפנים שלכם והדרך שבה הלקוחות רואים אתכם באופן הברור, החד והקולע ביותר.

   בחירת החברה הנכונה למיתוג בית הקפה שלכם היא משתנה חשוב והכרחי, אשר יכול להשפיע במידה ניכרת על שפת המותג ועל האופן שבו יועבר המסר. אנו מזמינים אתכם לבחור חכם ויחד נגבש תפיסת עולם אותנטית וייחודית אשר תבוא לידי ביטוי במיתוג.

    

   הידעתם? מומלץ ביותר לבצע כל תהליך של מיתוג לבית קפה ביחד עם עיצוב כולל של המקום, באותה החברה. סטודיו ברעם מציע גם שירות של עיצוב פנים לבתי קפה. למידע נוסף לחצו כאן >>

 • איך בונים מיתוג לבית קפה מא' ועד ת'?

  לצוות המקצועי של סטודיו ברעם יש את כל הידע, הניסיון, היכולת והכלים בתחום של מיתוג בתי קפה. אנו נוודא שהמיתוג יותאם אישית לבית הקפה ויכלול מעטפת שלמה של חומרים שיווקיים לבחירתכם, לרבות תפריטים מודפסים, כרטיסי ביקור, ניירת מעוצבת, תפריטי קיר, שקיות, חותמות, מדים ועוד, והכל בהתייחסות מלאה לצרכים וליעדים שלכם. מלבד החומר השיווקי, אנו נשמח להיות האחראיים על עיצוב הפנים ועל בניית אתר אינטרנט וקידומו ברחבי הרשת. כך המסר יהיה אחיד ויבוא לכדי ביטוי מכל ההיבטים.

 • עקרונות מרכזיים למיתוג בית קפה ברשת

  מיתוג בית קפה זו משימה שדורשת ידע ואף יותר מכך, מומחיות. מלבד בניית המותג, על התהליך לכלול גם את מיתוג בית הקפה ברשת. על כן, מומלץ לבנות אתר לבית הקפה, לעצב אותו ברוח המקום ולקדם אותו בגוגל וברשתות החברתיות.

   

  מדובר בפעולה הכרחית וחיונית, מכיוון שבעזרת אתר אינטרנט ניתן לזכות לחשיפה רחבה יותר, ליצור עניין ובאז סביב בית הקפה, להפוך אותו לשם דבר ולמשוך אליו אנשים מכל רחבי הארץ אשר סקרנים לבדוק במה מדובר ולהתנסות.

   

  למיתוג בית הקפה ישנה חשיבות רבה ואין להקל בכך ראש. אנו מזמינים אתכם להעביר לידינו את המשימה וליהנות ממיתוג עסקי שעובד ומבדל אתכם מהמתחרים בתחום.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top