• בניית אתר מכירות עם המומחים של סטודיו ברעם

  אחד הטרנדים החמים ביותר ברשת הוא בניית אתרי מסחר מקוונים. יש להם שמות רבים: אתרי מכירות, אתרי E-commerce, חנויות מקוונת, אתרי מסחר אלקטרוניים ועוד. אך למרות השמות הרבים, לכולם מכנה משותף אחד ויחיד – היכולת לספק לקונה את חוויית הקניות האולטימטיבית בחנות שלכם מבלי שיצטרך לעזוב לשם כך את ביתו.

  בסטודיו ברעם אנו מזמינים אתכם לעשות צעד נוסף אל העתיד של העסק שלכם וההווה של עולם המסחר ולבנות אתר מכירות מעוצב, מתקדם וייחודי. יש ביכולתנו את כל הניסיון המקצועי ואת היצירתיות אשר דרושים לבניית אתר מכירות שיהפוך את העסק שלך לסיפור הצלחה ויפתח בעבורו אפיק שיווקי ומכירתי חדש ומניב.

  בניית אתר מכירות – הדרך שלך להרוויח יותר!

  בעשור האחרון, עם כניסתן של טכנולוגיות מתקדמות ויכולות אבטחה גבוהות במיוחד, העולם הפך לכפר גלובלי ואנשים רבים מבצעים קניות אונליין. האפשרות לרכוש מוצרים בנוחות הביתית ואף ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד שינתה את המפה, וכיום היא מהווה חלק אינטגרלי מהיקף המכירות של עסקים רבים, מאחר והיא מאפשרת לכם ליצור אפיק הכנסות חדש לעסק, אשר יכול להגדיל את מחזור המכירות שלו.

  אם אתם מתלבטים, קחו בחשבון שלבניית אתר מכירות יש פוטנציאל רווחי גדול מאד, שכן פעולה זו חושפת אתכם לקהל חדש של לקוחות מהארץ ואף מחו"ל, אשר לא היו מגיעים אליכם אילו הייתה לכם רק חנות פיזית.

 • נקודות שחשוב לשים אליהן לב בבניית אתר מכירות

  הבעלים של אתרי מכירות לרוב מחפשים "סטוצים" בעוד שהלקוחות מחפשים אחר מערכת יחסים כנה ואמיתית. לכן אחד הדברים העיקריים עליהם יש לשים דגש בעת בניית אתרי מכירות הוא נושא האבטחה והאמון. נהייה בוטים: אף לקוח לא יקנה מכם אם ירגיש שהאתר פרוץ או לא מאובטח דיו. עם ניסיון של 21 שנים בתחום, יש לנו לא מעט טריקים בשרוול ואנו מכירים את כל הטכניקות שיהפכו את האתר שלכם להצלחה ואת חוויית הקניה לנוחה, מהירה ומאובטחת. המטרה שלנו אחת – להגדיל את מחזור המכירות שלכם, תוך הענקת חוויית קנייה פשוטה ונעימה לגולש.

  חשיבות ההיבט העיצובי בבניית אתר מכירות

  כאשר פותחים חנות פיזית, העיצוב משחק תפקיד מרכזי ויש לקחת בחשבון סוגיות רבות על מנת להפוך את החלל לאופטימלי ואת החנות למכירתית. אותו המשקל מונח על נושא העיצוב גם כאשר בונים אתר מכירות.

  בעזרת עיצוב אתרים מקצועי ניתן להתאים את מראה האתר באופן אישי ואף ליצור את האווירה הרצויה. עיצוב נכון הוא כזה המשדר אמינות, הופך את חוויית הרכישה לנוחה ופשוטה ומציג את כל המוצרים שלכם באופן מחמיא ונגיש במיוחד.

  בואו נשים את כל הקלפים על השולחן: אתרי מכירות בונים רק עם חברה מקצועית ומנוסה. המומחים שלנו יודעים ליצור את חוויית הקניות האולטימטיבית, תוך שימוש בידע מקצועי ובמיטב האמצעים שקיימים.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top