• עיצוב מסחרי בסטודיו ברעם

  זו ממש עובדה: עיצוב פנים מסחרי משחק תפקיד מרכזי בהצלחתו של כל עסק ואנו בסטודיו ברעם יודעים כיצד לעשות את העבודה באופן מעשי, יצירתי, פרקטי ולא פחות חשוב – עם הרבה שיק וסטייל.

  עיצוב מסחרי צריך לתת מענה פונקציונלי, לבטא את הסגנון הייחודי ואת השפה של המותג ולשדר קידמה, חדשנות והצלחה. היות והסטודיו שלנו מתמחה במיתוג, אנו יודעים כיצד להביא לידי ביטוי את אופיו של המותג בעיצוב החלל וליצור עבורכם מרחב פונקציונלי, חי ושימושי במיוחד. לכל אורך הדרך אנו נעשה שימוש בעיצוב על מנת להעביר מסרים, הן ללקוחות והן לעובדים בצורה יצירתית. זאת כמובן מבלי להתפשר על שילוב הצלחות של העסק, ציוני דרך חשובים, ערכים ומאפיינים של העסק המבטאים את הלך הרוח הייחודי לו.

  תנו לנו לעשות את מה שאנו מוכשרים בו

  מעצבי הפנים שלנו מוכשרים בעיצוב חללים מסחריים ותמיד חושבים מחוץ לקופסה, החל בבחירת חומרים ייחודיים ועד תרגום מאפייני המותג אל החלל בדרך הכי מיוחדת ומבודלת מהמתחרים. המטרה העיקרית: להפוך את החלל לכמה שיותר מהנה ומיוחד. על ידי עיצוב מסחרי איכותי, כל אזור מקבל טיפול חווייתי והשפה הייחודית של העסק באה לידי ביטוי בכל פרט ופרט, החל בעיצוב הרצפות והתקרה, דרך הוספת פרטים אדריכליים ובחירת ריהוט מתאים ועד עיצוב התאורה והוספת שדרוגים טכנולוגיים אשר יהפכו את השימוש בחלל למיטבי – והכל בתקציב ריאלי לחלוטין, ותוך עמידה בלוחות הזמנים.

 • הפנים של העסק מתחילות בעיצוב הפנים

  עיצוב פנים מסחרי הוא הפנים של העסק ולא בכדי. עסקים שנראים מוזנחים, לא אסתטיים או לא מושקעים – פשוט לא יצליחו להתרומם. בין אם מדובר במסעדה, בין אם בבית מלון ובין אם במשרד הייטק, על החלל להתאים לצרכיו של העסק, כמו גם למטרות אותן הוא שואף להשיג. מלבד העברת המסרים של המותג, עיצוב חללים מסחריים באופן חכם יסייע ליצירת זרימה נכונה וטובה בחלל ויגרום לעובדים להרגיש גאוות יחידה שרק תגבר ותחלחל יותר ויותר עם הזמן.

  עיצוב חללים מסחריים – למה אנחנו?

  צוות המעצבים של סטודיו ברעם ישמח לעזור לכם לתקשר טוב יותר עם קהל היעד, לספק חוויה מרגשת כבר ברגע המעבר דרך פתח הדלת ולאפשר תוצאה שתיראה מיליון דולר בתקציב נמוך. עיצוב מסחרי הוא אמנות לשמה וצוות המעצבים שלנו עומד לרשותכם וישמח לעזור, עם המון תשוקה למה שעושה ועם הרבה ניסיון בתחום. עיצוב פנים מסחרי יכול לתרום רבות לעסק, לבנות לו שפה ייחודית ולסייע לו ליצור את הרושם המתאים.

   

  בואו נעבור לשלב הבא – דברו איתנו ונשמח ליצור עיצוב מסחרי ייחודי גם לעסק שלכם!

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
top