טוב לדעת

עיצוב לוגו: בונים זהות שנחרטת בזיכרון לעד

חשבו על הלוגואים שאינם יוצאים לכם מראש – הלוגו של נעלי "נייק", הלוגו של רכבי מרצדס או הלוגו של קוקה קולה… חלקם אפילו לא כוללים את שם החברה, אך המותג שנבנה מאחוריו יוצר זהות כה חזקה שאינכם זקוקים לאותיות על מנת לקשר את המותג לשמו.

אנו מתמחים בטכניקות עיצוב לוגו מקצועי המקושר למותג שלכם בצורה שלקוחותיכם הפוטנציאלים יזהו אותו גם אם יתקלו בו לשניות בודדות במהלך קמפיין טלוויזיוני או מסע פרסום מקוון מהיר. תהליך עיצוב הלוגו אינו מתבצע רק בסטודיו עצמו, אלא מתחיל בתכנון מקיף של המסרים שיובילו את המותג, התאמה לקהל היעד וסגנון עיצובי המתכתב עם המוצרים הקיימים שלכם. אנו יודעים שכל עיצוב לוגו שלנו מלווה את המותג במשך שנים רבות ולכן לא חוסכים במאמצים על מנת שיהיה העיצוב הנכון עבורכם. כיצד אנו עושים זאת?

עיצוב לוגו: איך מעצבים מסר המתאים לחברה ולקהל היעד?

עבודה על עיצוב לוגו מתחילה מהמסרים של החברה. לוגו אפל נגזר משם החברה בתוספת צבעי המיתוג (לא בכדי הלוגו מופיע בצבע כסוף על מוצרי המותג). אנו יושבים עמכם וממלאים שאלון מסודר הנוגע למאפייני המותג ובוחנים את הייחוד והבידול שלכם מהמתחרים. לאחר מכן אנו בודקים מסרים ששידרו מותגים אחרים בתחום ולאחר בריינסטורמינג מקיף בחברה בונים את האמירה שלכם.

עיצוב לוגו: נבחרת שלמה מאחוריכם

כאשר מתכננים עיצוב לוגו, אנו מאמינים בעבודת צוות בסינרגיה מלאה. ידוע כי השלם הוא יוצר מסכום חלקיו ובתחום העיצוב ניתן להבחין בכך בצורה מובהקת. שיטתו הוכיחה את עצמה בתכנון מגוון רחב של מותגים, לרבות לוגו ואמירה עיצובית הן במדיה המודפסת והן במדיה המקוונת. לאחר שמספר מעצבים מגיעים לתוצאות שונות מבריך שיווקי ראשוני התוצאה הנבחרת תהיה הטובה ביותר. לאחר שהגענו למספר סקיצות מובילות, אנו בוחרים מבין העיצובים הטובים ביותר שלנו את זה שיוצג ללקוח.

לראות את עיצוב הלוגו על מגוון מוצרים

לוגו מעוצב אינו מוצג לבדו בדרך כלל, הוא מהווה חלק משילוט העסק, ביגוד, אתר האינטרנט שלכם או ניירת החברה. אנו מציגים לכם פרזנטציה מקיפה של הלוגו מגוון מוצרים (כולל ביגוד ועיצוב הרכב) ומאפשרים לכם לבחור את הקו והטון העיצובי אליו אתם מתחברים יותר מכל.

מעוניינים בשירותי מיתוג או עיצוב לוגו? קבעו עמנו פגישת יעוץ עוד היום 09-7744802

עיצוב לוגו
עיצוב לוגו
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top