טוב לדעת

עיצוב ובניית אתר האינטרנט בהשראת המשרד

בעידן המתקדם מסתמן כי הכול מתחיל ונגמר בהשראת המשרד. אחרי הכול, הלקוחות שלכם הם אלו האחראים על אבני היסוד של העסק. אז איך אתם משיגים את הלקוחות הראויים ובפרט את אלו שיודעים לשלם ביד טובה? ממה חשוב להתחיל ועד כמה אתר אינטרנט מכוון קשור אף הוא לנראות הכללית של הארגון/ משרדכם? בכדי שתבינו במה מדובר, אנחנו בסטודיו ברעם רוצים להעניק לכם את התשובה לשיווק מנצח – מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף את המאמר עם מי שצריך.

הקשר בין שיווק ווירטואלי לבין נראות המשרד

השאלה הראשונה שראוי לשאול היא, איפה הלקוחות שלכם מוצאים אתכם? בעידן המתקדם, מסתמן כי המייל, תיבת הדואר או המפגש פנים אל פנים, הם רק חלק מההצלחה. באמצעות חברה מקצועית לבניית אתרים סוגרים את מעגל החיפושים של אלו שמחפשים את השירות שלכם והופכים אותם מרוכשים פוטנציאליים לקונים קבועים!

אז את אתר האינטרנט של העסק שלכם חשוב ביותר לבנות בהשראת המשרד, כאמור, נראות המשרד וכן הרעיון המרכזי – הדברים שעל פיהם יישק הדבר ולכן, חשוב ביותר לשים את הפרטים הללו בראש סולם העדיפויות. בכדי להבין במה מדובר, נדבר על מגוון שירותים, החל מעיצוב לוגו פשוט ועד לעיצוב החללים הפתוחים של המשרד. יש לקחת בחשבון את הדברים שמתרחשים בתוך המשרד ומחוצה לו וכן לשלב בין המשרד החיצוני למשרד הווירטואלי – אתר הדגל שלכם.

איך בונים אתר שיודע לחבר בין כל הקצוות?

מחפשים בונה אתרים מקצועי שיידע לחבר בין כל הדברים? אחרי הכול, כשלקוח חדש מבקר במשרד שלכם, הדבר הראשון שיהיה עליו לראות – זה את הקשר בין הנראות, הרעיון והמטרה. סטודיו ברעם – יודעים, רואים ומגשימים לכם את כל המטרות. אז כשאתם בוחרים אתר אינטרנט ומשרד אשר קו העיצוב בהם זהה – אתם בהחלט מצהירים "יש לכם את אותו המוצר, אבל אין לכם את אותו שירות".  כך למעשה, הסנכרון הפשוט הזה, הוא זה שיכול לשים אתכם בראש המפה ובו זמנית לתת ללקוחות שלכם לבחור אתכם מבין כל השאר.

בניית אתרים מקצועית במשרד מתקדם

לנצל את החשיפה שיש לכם נכון, כאמור, מחקרים מעידים כי ברשותכם רק 3 שניות מרגע שהלקוח הפוטנציאלי שלכם יתרשם, או לא יתרשם ממה שיש לכם להציע באתר האינטרנט שלכם – כאמור, הכול מתחיל ונגמר בהשקעה שלכם. החדשות הטובות הן, כי בעידן המתקדם רצוי לקחת את האתר שבניתם ולקשר אותו למה שהארגון/ משרדכם מייצג.

זקוקים לעזרה מקצועית שתנתב אתכם היטב להצלחה העסקית המיוחלת? בואו לשלב בין נראות מושלמת של משרד לבין אתר אשר מטרתו –  הגדלת נתח המכירות שלכם ביחס לשאר המתחרים. תנו לנו להוביל אתכם להצלחה ולשים אתכם במרכז הבמה בתחומכם בזכות רמות הביצוע, התכנון והשילוב בין משרד מרשים לבין סביבה וירטואלית.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top