טוב לדעת

מיתוג עסקים: מזהים אתכם מהשנייה הראשונה

כמה זמן יקח לכם לזהות סניף של מקדולנדס? חנות של Yellow או סניף של בנק דיסקונט? כמה זמן לוקח לכם לזהות פרסומת של חברות ביטוח ידועות? הסיבה שהצבעים והג'ינגלים המזוהים עם חברות אלה עולים לתודעה במהירות גבוהה הם בזכות פעולה אחת פשוטה – מיתוג עסקים. תהליך המיתוג משלב בתוכו פנייה עם מסרים מתאימים לקהל ביעד באמצעות קול,תמונה ולעתים אפילו ניחוח.בואו תגלו את כל הסודות של חברת מיתוג עסקים מובילה ותלמדו כיצד ליישמם גם בחברה שלכם.

מיתוג עסקים עם שיטה מוכחת: כל עסק זוכה למיתוג אישי

לאורך השנים אנו עוסקים במגוון שירותים המיועדים לשיווק ופרסום העסק תוך התמקדות מיוחדת בשיטת מיתוג עסקים שהוכיחה עצמה בנישות רבות. תהליך אפיון העסק מתבצע באמצעות שאלון מסודר המסייע לנו להגדיר עמכם את סוג השירותים והמוצרים וקהלי יעד להם הם מתאימים, זיהוי יחוד המוצר ובידולו ממתחרים, ערכים המקושרים למוצר וצרכים נוספים שיש לעסק.

רק לאחר שהצלחנו "לפצח"את הייחוד שלכם, לאחר סיעור מוחות ראשוני בקרב הצוות שלנו,חוקרים כיצד חברות נוספות בנישה שלכם מיתגו עצמם בארץ ובעולם. בשלב הבא מתחיל עיצוב הקונספט הראשוני – שם מתרחש הקסם.

מיתוג עסקים: הרבה יותר מלוגו

כאשר אנו מעצבים מותג אנו מאנישים את הערכים של המותג. למה הכוונה?מכירים את היוגורטים הזוכים לשם "אפרסק מאוהב" או "אננס ספונטני" של אחד ממותגי העל הגדולים בישראל? זוהי דוגמה לשימוש בהאנשה במהלך מיתוג עסקים. הקו החדש שלכם יבנה על ידי סינרגיה מלאה של הסטודיו, תוך שילוב של מגוון מוחות יצירתיים המתמחים בעיצוב גרפי ובניית מותג עד ליצירה המוגמרת. זו שתהפוך לזהות האישית של המותג שלכם.

בניית הסיפור ויצירת המוצר המוגמר

בשלב האחרון, לאחר שבנינו את ה"סיפור" של המותג, היוצר הזדהות ונאמנות ארוכת שנים של לקוחות החברה (חישבו כיצד מוצרי אפל למשל מרגשים את לקוחותיהם הקבועים), אנו יוצאים לדרך.מעצבים עבורכם את השפה הגרפית,הלוגו, אייקונים מקוריים שלנו ואינפוגרפיות בקווים מבודלים שלכם החל מכרטיס הביקור, אתר האינטרנט ועד עיצוב ביתני תצוגה בתערוכות שלכם. כי כאשר מתכננים מיתוג עסקים אנו יודעים את כוחו של מותג מנצח ומסייעים לכם לבנות אותו במקצועיות.

צריכים מידע נוסף שיעזור לכם להבין למה צריך מיתוג עסקי? קראו את המאמר הבא >>

צרו קשר עוד היום – אם גם אתם רוצים מיתוג לעסק בולט ומנצח – 09-7744802

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top