טוב לדעת

חיזוק המותג שלכם באמצעות קידום אורגני בגוגל

התחרות שקיימת כיום בזירה העסקית היא עצומה. כל בעל עסק רואה מול עיניו את המתחרים שנוגסים בקהל הלקוחות שלו, והוא עושה כל שביכולתו כדי לחזק את המותג ולהגדיל את היקף המכירות. המציאות כיום מלמדת שההשקעה היא לא רק באיכות המוצרים או בטיב השירות. כי גם המיתוג והתדמית של העסק משפיעים בצורה משמעותית על המותג שלכם. ואכן, עבור חיזוק המותג משקיעים משאבים רבים ומאמצי על.

האתר שלכם מציג אתכם בפני הלקוחות

אם בעבר החנות או המשרד היו הזירה בה נפגש בעל העסק עם הלקוחות, ושם הוא היה יכול ליצור את הרושם ואת התדמית. הרי כיום המציאות שונה משמעותית. כי כל לקוח או מתעניין יכול לפגוש אתכם בזירה הדיגיטלית בכל רגע נתון. להיכנס לאתר, לקרוא בדף הפייסבוק שלכם או להתרשם מהעבודות שלכם באינסטגרם. ולכן יש להבטיח כי הנכסים הדיגיטליים של העסק יהיו מקצועיים ואיכותיים. שהם ישדרו את התדמית הרצויה ויציגו את העסק שלכם באור הנכון. כמו כן יש לוודא כי האתר יופיע במקומות הראשונים בדף תוצאות החיפוש הרלוונטי. כדי להשיג תוצאות טובות בקידום אורגני שיכניסו אתכם לעמוד התוצאות הראשון, מומלץ להיעזר בשירותים של חברה לקידום אתרים.

המותג, המראה, העיצוב והחוויה

האתר שלכם חייב לעבוד יד ביד אתכם. מה זה אומר? שאתר אינטרנט צריך לשרת את המטרות של העסק שלכם. הוא חייב להתאים לערכי המותג שלכם ולייצג אתכם נאמנה בעיני הגולשים. ולכן כל ס"מ באתר שלכם חייב להיות מעוצב היטב. כל אות מתוכננת וכל טקסט קולע למטרה. כאשר האתר אכן מותאם למטרה הוא יעשה את העבודה שלו כראוי ויציג אתכם באופן הרצוי והמתאים לעסק שלכם בעיני הגולשים. כמו כן חשוב לדאוג כי חווית הגלישה תהיה נעימה ומהירה. שהגולשים יגלו שנעים לבקר אצלכם באתר והוא נוח לביצוע פעולות.

עיצוב אתר שמוכר

נחשב מול מנועי החיפוש

אבל זה לא מספיק שהגולשים מעריכים את המותג שלכם. אתם חייבים לדאוג שהאתר שלכם יהיה מקודם היטב בגוגל. וזה אומר שכאשר גולש מקליד בשורת החיפוש מילות מפתח שרלוונטיות לכם הוא יוכל לפגוש את האתר שלכם בשורות הראשונות של דף התוצאות. כאשר אתם נוכחים שם במקום מוביל אתם קיימים. יש סיכוי גדול שהגולש שמחפש לרכוש מוצר או שירות יפגוש אתכם ויבצע רכישה. ואילו אתרים שלא רואים אותם בדף הראשון לא יזכו לכניסות כלל. ומדוע? כיוון שהגולש מצא כבר את מבוקשו אצל המתחרה שלכם שהאתר שלו מקודם היטב. למה לו להתאמץ ולגלול מטה? מסיבה זו חשוב לפנות לחברה מקצועית לקידום אתרים שתצעיד את האתר שלכם לראש דף התוצאות. פעולה זו תוביל אתכם לישורת הראשונה והמובילה בתחום העיסוק שלכם.

יעילות, המרה והכנסות

ככל שהאתר שלכם יהיה יעיל ומעוצב היטב. ככל שהוא יצליח להמיר אחוזים גבוהים יותר של כניסות לגולשים שמבצעים פעולה, ככל שיותר גולשים יהפכו בסופו של עניין לקונים כך אתם מצליחים להגדיל הכנסות, להרחיב פעילות והיקף מכירות ולחזק משמעותית את העסק שלכם. כי היום זו הדרך – אתר מעוצב ומושך, יחד עם מיתוג ייחודי שמותאם לערכים חשוב מאד להצלחה העסקית שלכם. זו הדרך שלכם להצליח להשיג את היעדים העסקיים שלכם ולקדם את העסק שלכם משמעותית.

pics for articles4

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top