טוב לדעת

בונים אתר? בחרו בוורדפרס!

אתר אינטרנט מעוצב ומקצועי  לעסק הוא בבחינת מוצר בסיס, המהווה כלי לשיווק במרחב הווירטואלי ומביא עבודה ולקוחות באופן מעשי. למרבית בעלי העסקים הפונים לחברות בניית אתרים אין מושג אמיתי מה לבקש או ידע בנוגע להבדלים בין פלטפורמות האתרים השונות.

בניית אתרי וורדפרס היא הפלטפורמה המומלצת ביותר הן על ידי בוני האתרים והן על ידי המקדמים, שהם הכוח המניע של האתר אל ראש העמוד במנועי החיפוש הבולטים. הסיבות לכך הן רבות, החל מן ההיבט הטכני וכלה באפשרויות העיצוב.

בין היתרונות הרבים לבניית אתר דווקא בפלטפורמת וורדפרס:

פשטות התפעול

ממשק נוח וידידותי למשתמש המאפשר בניית אתרים מורכבים בעלי צרכים שונים. גם מי שאינו בונה אתרים מקצועי יוכל באמצעות מעט למידה והתנסות ללמוד את שיטת העבודה עם הממשק.

מבחר תבניות

לוורדפרס כמות עצומה של תבניות חינמיות ותבניות נוספות בתשלום המקלות מאוד על העבודה. התבנית הקיימת חוסכת זמן ועלויות של מתכנתים ומעצבים ומאפשרת שיבוץ של נתונים, לוגו ותמונות בתבניות אתרים מוכנים מראש, המסודרים על פי קטגוריות לנוחות ההתמצאות והבחירה.

גמישות עיצובית

ם בתוך התבניות הקיימות ניתנת גמישות עיצובית באמצעות משחק עם פונטים, צבעים ותמונות המאפשרת יצירה של אתר בעיצוב אישי הקולע לטעם ולאמירה של העסק והארגון.

תוסף ייחודי לקידום אתרים

לא ניתן לבנות ולעצב אתר מבלי להביא בחשבון את תהליך קידום האתר במנועי החיפוש בהמשך. פלטפורמת וורדפרס מציעה תוסף SEO  ייחודי הנקרא תוסף יוסט (Yoast) אשר מאפשר באמצעות התקנה פשוטה והגדרה של ביטויי מפתח, כותרות ותגיות מטא, לזכות ביתרון בקידום האתר בהמשך.

מבחר תוספים פונקציונאליים נוספים

לצד התוסף לקידום האתר, בניית אתרי וורדפרס מבטיחה שלל תוספים איכותיים ומועילים, היכולים לספק ערך מוסף לאתר. בין התוספים ניתן למצוא קישור ישיר לפייסבוק, קישור בין מספר הטלפון המופיע באתר לחייגן של הגולש (חיוג ישיר מתוך האתר ללא צורך בהעתקת המספר), מקדם מהירות לאתר, סליידרים וכותרות רצות ועוד.

עדכונים שוטפים

על מנת להגן על האתרים מפני פריצת האקרים, מערכת וורדפרס מעבירה את התשתית עדכונים שוטפים לעתים קרובות, מבטיחה שמירה על בטחון האתרים ואיכות הגלישה בהם ומספקת לבעלי האתרים קישורים ואפשרויות לעדכון בהתאם.

מחיר

בשל החיסכון המהותי בזמן ובצורך בתכנות ועיצוב מאפס, עלויות של בניית אתרי וורדפרס הן עלויות נוחות ומשתלמות ביחס לכל סוגי הפלטפורמות הנוספות. ההשקעה היא השקעה שכל עסק וארגון יכול לעמוד בה והתוצאה המתקבלת היא תוצאה טובה שמספקת תמורה למחיר.

בבחירה של חברה לבניית אתרים או בונה אתרים עצמאי לצורך בניית אתרי וורדפרס כדאי לוודא כי מדובר באדם בעל ניסיון, המכיר היטב את הפלטפורמה ומתמצא בשלל האפשרויות שהיא מציעה. מומלץ לעיין בעבודות קודמות של המעצב, להיכנס לאתרים שהקים ולגלוש בין העמודים השונים שלהם, תוך בחינת חוויית המשתמש כולה.

אפשרויות נוספות באתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס ככלל מציעים חוויית משתמש נעימה ונוחה, אולם היישום שלה תלוי בבונה האתר ובמעצב. בין הדברים המשפיעים על חוויית המשתמש נמצאים נגישות המידע (כמות הלחיצות על העכבר והמעברים שיש לבצע טרם ההגעה לתוכן הרצוי), אפשרויות יצירת הקשר, אפשרויות השיתוף, גודל הכתב והפונטים, משחקי הצבעים והניגודיות שלהם ולעתים רבות נגישות האתר.

חשוב לשלב באתר כמות מותאמת של תמונות ביחס לטקסט, הן על מנת להבטיח נראות ויזואלית מרשימה והן על מנת להעביר מסרים גם בדרכים שאינן מילוליות. אמנם ברשת הביטוי "התוכן הוא המלך" הוא המונח המוביל, אולם אין לבטל את ערכן של תמונות מקצועיות ואיכותיות המעבירות מסרים ויוצרות משיכה של הגולשים למוצר או השירות שמציע האתר ולכן חשוב שלא להתפשר על עיצוב אתר האינטרנט שלכם.

מעוניינים בבניית אתר וורדפרס מעוצב? השאירו פרטים בטופס ונשמח לעזור!

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top