טוב לדעת

אמצעים מתקדמים למיתוג עסקים

עולם העסקים המודרני, התחרותי והתובעני, מחייב את כל סוגי העסקים להשקיע משאבים שונים בפעולות שיווק ותהליכי מיתוג. יחד עם זאת, חשוב לציין ולהדגיש שפתרונות הטכנולוגיה המתקדמים מאפשרים כיום גם לעסקים קטנים ובינוניים ליהנות ממגוון הולך וגדל של אמצעים מתקדים למטרות שיווק ומיתוג בית העסק.

חבילת מיתוג לעסקים – מה היא כוללת?

אחד מהאמצעים העומדים לרשותו של כל בית עסק למטרות שיווק ומיתוג הוא למעשה חבילת מיתוג לעסק הכוללת בתוכה מוצרי דפוס שונים לצד אמצעים דיגיטליים לקידום העסק. חבילה זו מורכבת מכרטיסי ביקור, דפי לוגו חברה או בית עסק, ברושורים ופולדרים בהתאם לצורך, וזאת לצד אמצעים דיגיטליים כגון: סרטי תדמית לעסק אותו ניתן להעלות לאתר האינטרנט והרשתות החברתיות בהן פועל בית העסק למטרות שיווק.

מספר מילים על חשיבותו ונחיצותו של סרט תדמית לבית העסק

עד לפני מספר שנים, סרטוני התדמית לעסקים היו נחלתם הבלעדית של חברות ועסקים גדולים וזאת לנוכח עלויות ההפקה הגבוהות. כיום, בעידן בו כל אחד ואחת מאיתנו יכול לצלם סרטונים קצרים וארוכים ולהעלותם לרשת האינטרנט, הפקת סרטי תדמית לעסקים הפכו נגישים לכל סוגי העסקים. יחד עם זאת, חשוב לציין שהפקת סרטי תדמית לעסק הינה פעולה מקצועית החייבת להיעשות על ידי נותני שירות מנוסים ומקצועיים העוסקים ומתמחים בנושא.

באמצעות סרטי התדמית תוכלו למתג את בית העסק בקרב קהל לקוחותיו הקיים וקהל הלקוחות הפוטנציאלי הרלוונטי לכם. סרטונים אלו ניתנים להעלאה לאתר האינטרנט של בית העסק, לעמוד העסקי בפייסבוק, לערוץ העסקי שלכם ביוטיוב ואף לשמש אתכם למטרות דיוור ישיר באמצעות הדואר האלקטרוני. כמו כן, תוכלו להציג את הסרטונים במסכי צפייה בבית העסק עצמו במידה ומדובר בעסק פיזי עם נקודת מכירה אחת או יותר.

קראו כאן עוד על חשיבות המיתוג העסקי.

האם בעולם השיווק הדיגיטלי עדיין יש מקום למוצרי נייר ודפוס?

העידן הדיגיטלי בו אנו חיים הפך אומנם את השימוש במוצרי נייר ודפוס לזניחים יותר ויותר, אך יחד עם זאת, הליכי שיווק ומיתוג עדיין חייבים לכלול בתוכם גם מוצרי דפוס שונים כגון כרטיסי ביקור, דפי לוגו והדפסות נוספות החיוניות לכל תהליך שיווק ומיתוג.

אמצעי ההדפסה השונים מאפשרים לבעלי העסק לפעול גם מחוץ לגבולות ה-אונליין למטרות קידום עסקיהם, כאשר כרטיסי הביקור לצורך העניין ממשיכים להוות את אמצעי השיווק הפרקטי והנוח ביותר במסגרת כל פגישת עסקים אותה אתם מקיימים.

סטודיו ברעם, המתמחה בפתרונות מיתוג לעסקים, מעמיד לרשותכם חבילת מיתוג מורחבת לעסק הכוללת בתוכה גם פתרונות דיגיטליים לצורך בניית אתרים ופעולות שיווק באונליין (כלומר ברשת האינטרנט) וגם פתרונות גרפיים למטרות הפקת תוצרי דפוס באמצעותם ניתן לשווק ולמתג עסקים. כמו כן, הסטודיו מתמחה בתהליכי מיתוג מסעדות ועיצוב חלליים מסחריים ובין יתר שירותיו המקצועיים תוכלו למצוא המתמחות מקצועית בכל הנוגע לעיצוב לוגו, עיצוב תפריטים, עיצוב אמצעי הפקה מודפסים ועיצוב אמצעים מתקדמים למיתוג עסקים במרחבי רשת האינטרנט.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

אות העיצוב - האתר מאוד יפה, כולם מתרשמים מהעיצוב , קל מאוד להתמצאות ונוח לשימוש

גיורא אוריין, אות העיצוב
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

it’s a very professional and attractive profile it came out very nicely.

tal aviation
Top