טוב לדעת

עיצוב אתרים באינטרנט

אומרים שאם אתה לא קיים באינטרנט, אז אתה פשוט לא קיים. אולי זה לא לגמרי מדויק, אבל אין ספק שאתרי אינטרנט הם כלי שיווק ותדמית חיוניים לחברות ובעלי עסקים. שאלת מיליון הדולר היא לא אם אתה ברשת, אלא איך אתה נראה ברשת. התשובה, כמו בדברים רבים אחרים, מתחילה ונגמרת בעיצוב.

האינטרנט היא מקום גדול, גדול מספיק בשביל כולם. בשנים האחרונות, עושה רושם שכולם אכן שם: מהמספרה במורד הרחוב ועד לפיצריה השכונתית. מרשת כלי הבית ועד לחנות החיות בקניון. מחברת הסטארט-אפ שטרם מלאו לה חודש ועד לארגונים חובקי-עולם. והרשימה ממשיכה וממשיכה.

אין ספק שכל חברה או עסק שלוקחים את עצמם ברצינות זקוקים לנוכחות באינטרנט. אז יש פייסבוק, ויש בלוגים כאלו ואחרים. יש המון דרכים למיתוג עסקי וביטוי עצמי ברשת. אבל הדרך המכובדת והאפקטיבית ביותר הייתה ונשארה אתר האינטרנט.

אתר אינטרנט הינו כלי תדמיתי ושיווקי. תדמיתי – כי האתר שלך הוא חלון ראווה לעסק שלך. שיווקי – כי מדובר בכלי שיכול (ואמור) להביא לך לקוחות. לכן, כשמתחילים לחשוב על בניית אתרים באינטרנט, ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון. צריך למצוא מתכנת לבניית אתר. צריך לנסח מסרים חדים וברורים. צריך לשקול קידום במנועי החיפוש השונים. וצריך גם לדאוג לעיצוב.

עיצוב נכון יכול למצות את הפוטנציאל של האתר שלך ככלי תדמיתי ושיווקי. כיצד? זה מאד פשוט. אתה רוצה שיכנסו לאתר שלך, אבל אתה רוצה עוד יותר שישארו בו, שידפדפו בין דפיו ושימליצו עליו לחברים ומכרים. עיצוב טוב מהווה מסגרת שיוצרת את התנאים לכך, על פי צרכיו הספציפיים של כל עסק ועסק. בכוחו של עיצוב אתר אינטרנט איכותי להעניק look and feel שיגרום לגולשים להישאר במקום לברוח (הגדלת ה- ה-stickiness). עיצוב איכותי מגרה את בלוטת הסקרנות של הגולש, יוצר אפקט של "וואו" והכי חשוב – מעורר השראה ומניע לפעולה.

IMG_6709

סטודיו ברעם מביא עמו שנים רבות של ניסיון בעיצוב אתרים באינטרנט ומיתוג עסקים וחברות, בין היתר למשרדי עורכי דין, חברות בגדים, חנויות, מסעדות ובתי קפה, חברות ייעוץ, מטפלים ואנשי רפואה, עמותות, מיזמים, בתי מרקחת, יהלומנים, מרכזים רפואיים, אולפני מדיה ועוד, כחלק ממהלכי מיתוג כוללניים. במהלך השנים למדנו מה עובד בעיצוב אתרי אינטרנט ומה לא. אנו שמים דגש על גרפיקה נכונה, על שילובי צבע, על פיזור נכון וריווח בין אלמנטים גרפיים (layout), על טיפוגרפיה ועל הבלטה חכמה של מסרים מילולים, תמונות סטילס, סרטונים ועוד.

אם הניסיון שלנו לימד אותנו משהו, זה שאין אתר שדומה לשני מבחינה עיצובית. כמעצבים, חשוב לנו לשים דגש עליך ועד הייחודיות של העסק שלך, על מנת שהעיצוב יקלע באופן מושלם למהות העסק, ליעדיו התדמיתיים והשיווקיים ולערכיו של המיתוג בהתהוות. במידה ואתה מעוניין באתר מאל"ף ועד ת"ף, אנו עובדים עם בוני אתרים ואנשי תוכן מהשורה הראשונה על מנת לאפשר לך ליהנות מהחבילה המלאה על פי מודל של one stop shop. במידה ותרצה עיצוב אתר בלבד, גם זה אפשרי כמובן.

אנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון לנראות מרגשת ברשת. התקשר/י עכשיו לטלפון 09-7744802 ובקש/י את לימור ברעם – מנכ"לית סטודיו ברעם. נשמח לארח אותך לפגישת ייעוץ.

qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

לא כמו האופי הישראלי שנוהג לדחות ולדחות. הכל נעשה בזמן מאוד קצר ובתוצאות שתמיד משביעות רצון.

עידן ירדני, מנהל שיווק מסעדת “שגב"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

התוצרים מדברים בעד עצמם, נראות אחידה מחד ומגוונת מאידך, תוך עמידה בלו"ז ותמיד בשלווה ובאדיבות.

ליאת ליפסקי, מנהלת מועדון יולדות "המרכז הרפואי מאיר"
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

העבודה בוצעה תוך התאמה מקצועית וגמישות לצרכינו בפרויקט. התוצאות היו בהתאם וגרפו מחמאות רבות.

נורית לוי, חברת N-trig
qleft
qright

הלקוחות שלנו מספרים

עבדנו אתכן על פרוייקטים מגוונים ובכל פעם הותרתן בנו חווית לקוח יוצאת מן הכלל. ללא תלות בעומס העבודה בסטודיו, תמיד שידרתן לנו את תחושת "הלקוח היחיד".

טלי כהן, מנהלת שיווק, חברת NeuroTech
  • LogoSlider
  • LogoSlider
  • LogoSlider
  • LogoSlider
  • LogoSlider
Top